Autorka

Kdo vlastně jsem a jak jsem se dostala tam, kde jsem dnes


Osmnáctiletá holka ze severní Moravy. Studentka gymnázia. Milovnice zdravého životního stylu, který jsem objevila a který mě nepřestává fascinovat. Stále bojující dívka se svými kily navíc. Tohle a ještě dalších xxx výrazů mě plně vystihuje, ale ráda bych vám napsala krátké shrnutí toho, čím jsem si prošla a jak jsem se dostala tam, kde jsem dnes :)

Nikdy jsem nebyla štíhlé dítě, ale ani jsem nebyla tlustá - takový zlatý střed. Všechno se ale změnilo v roce 2011, kdy jsme se s rodinou stěhovali, já se stresem začala uchylovat k jídlu a během tří měsíců jsem přibrala 11 kilo. Proplakala jsem hodně nocí a nesnášela se za to, kam jsem to nechala dojít. Po půl roce jsem se sebou začala něco dělat. Nejprve zkoušela různé diety a pak zvolna přecházela ke zdravějším způsobům stravování. I s pohybem jsem začala zvolna. Nejprve to bylo kolo, brusle, potom 30ti denní výzva a nakonec jsem v roce 2013 našla Jillian Michaels, která se mi stala životním koučem. Začala jsem pořádně studovat zdravou výživu, pořádně cvičit a kila šla dolů. Cítila jsem se skvěle. Dokud se ve mně něco nezlomilo a já na podzim spadla do bludného kruhu jménem záchvatovité přejídání. Po půl roce můžu snad říct, že z něho jsem venku. Ačkoliv se mi stavy dodnes občas vrací, vím, že obracet se k jídlu není cesta.

Bloguju, protože mě to baví a ráda bych touto cestou motivovala a podporovala ostatní v jejich cestě za zdravým životním stylem a novým já :)


michaelacharvi@gmail.com