16. října 2015

Food inspiration XXXI.

Pořádné Food inspiration tady už dlouho nebylo! Teď jich ovšem bude pomálu, znáte to, dlouho je tma, brzy se stmívá, světlo stojí za houby a tak fotek je pár akorát z víkendů - couž. Dnes pro vás mám takovou směsku za září, něco je dokonce ještě z konce prázdnin :D Užívejte a napište mi, co dobrého jste si v poslední době na talíř nachystali vy! :)Na úvodní fotce nemusí být vždy sladká snídaně, žejo. Tentokrát tu mám večeři - zapečené toasty na italský způsob. Recept na blogu už najdete :)


Kdo by nemiloval kynuté buchty? Já je mám ráda moc a ani v dietě bych si je neodpustila. Meruňkové a švestkové, posypané skořicí, troškou cukru a decentně polité rozpuštěným máslem. 


Banánovo-cuketový chlebíček už po několikáté v tomto roce! Ke snídani spolu s rybízovou chia marmeládou, arašídovým máslem a velikonoční milkou.Špaldové palačinky plněné tvarohem a zakapané datlovým sirupem ♥


Vepřová pečeně s rýží a mrkvovým salátkem od maminky, dobrota! :)


Vícezrnná nomina s banánem a oříšky. Nebyla tak dobrá jako ovesná, ale dala se :)


Cože cože, domácí víno? Dokonalost, přátelé! :) Spolu s řeckým jogurtem a domácí granolou :)Proteinové palačinky - jen odměrka proteinu s vajíčkem. Navrch ovoce, zakápnout agávovým sirupem a dobrá snídaně je na stole :)


Výborný špíz plný masa, cibule a slaniny. Spolu s bramborami jeden z mých nejoblíbenějších obědů :)Na závěr jedna proteinová ovesná kaše s chia semínky, banánem, ovocem z mrazáku a nejlepším máslíčkem všech dob! :)

2 komentáře:

Děkuji za milý komentář :)