22. března 2018

Konec starého a začátek jinde

Strávila jsem na tomhle blogu dva a půl roku, co jsem psala články. Někdy s delšími pauzami, ale většinou pravidelně. A bavilo mě to. 
Za poslední rok jsem nenapsala ani čárku. Proč? Jednoduše to, co bylo obsahem tohoto blogu, už můj život nenaplňovalo tak, jako dřív. Ale blogování mi chybělo. 
A tak se k tomu chci vrátit. S menší či větší pravidelností, ale chci psát o tom, jaký můj život je právě teď. Ne o tom, co a kolik jsem toho snědla, co jsem cvičila, kdy jsem cvičila, jak moc jsem cvičila a jaké byly moje výsledky. To už nejsem já. Už zdravý životní styl nehrotím tolik jako dřív, jsem v tom svobodná. A víte co? Líbí se mi to mnohem víc. Jsem šťastnější, usměvavější, pozitivnější, a i ta lepší postava přišla - ve chvíli, kdy jsem se na to přestala soustředit. 

A tak začínám psát znova - TADY

Budu ráda, když mě po roční pauze budete číst znovu, i když z jiného soudku. Ze života. O tom jak žiju, kde jsem byla na výletě, co nového jsem zažila, kde mají nejlepší kávu, jakou kosmetiku mám ráda a co za produkty používám, něco z mého studentského života, ale objeví se tam i recepty, jako tomu bylo zde. Protože vášeň k pečení a vaření mě neopustila. 

Uslyším o vás ráda i tam. Třeba se vám bude líbit :) 

2 komentáře:

  1. This is a great web site. Good sparkling user interface and very informative blogs. I will be coming back in a bit, thanks for the great article. I have found it enormously useful.. product key; WINDOWS 7 PRODUCT KEY


    OdpovědětVymazat

Děkuji za milý komentář :)